KONST / Litografier / Färglitografi 13314249
nr 1331 4249
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 255/360. Motivet: 50x41cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:43:56
30/5 15:56:43
300 kr
1/6 20:32:56